Head Banner

Sipariş ve Destek:

0412 345 00 08
Hakkımızda

1970'li yıllarda Şimşek kardeşler olarak ticarete başladığımız sonrasında faklı sektörlere girdiğimiz üretim yaparak ülkeye istihdam yaratmak ve markalaşmak ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla Simkar Grup şirketini kurduk. Simkar Grup esaslı ürünleriyle İnşaat ürünleri, Tarım ürünleri, Orman ürünleri, Sağlık ve Kozmetik ürünler gibi çeşitli sektörlerin satışını ve üretimini yapmaktadır.

Tüm operasyonlarımız ve ürünlerimiz, doğaya olan bağlılığımız ve değerli kaynakların korunması için gösterdiğimiz bilinçli faaliyetlerin sonuçlarıdır.

Türkiyede tarımsal sulama alanında ciddi bir boşluğu dolduran firmamız kaliteli ürünleriyle çiftçilerin de yüzünü güldürmeye başladı. Tarıma bütünsel yaklaşımımız, çevre duyarlılığımız, uzman ekibimiz, yılların verdiği bilgi birikimi ve deneyim, kaliteli ve en son teknoloji ürünlerimiz ile çiftçilerimize daha etkin ve akıllı tarım yapmaları konusunda destek vererek yüksek verim ve kazançelde etmelerini sağlıyoruz.


Bu sektörlere yönelik üretimlerini Diyarbakır'daki toplam alanı 50.000 m2'yi bulan modern fabrikalarda gerçekleştirmektedir. 

2020 yılı itibariyle Simkar Grup güçlü kadrosu ile 23 ülkeye hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu güne insana değer emeğe saygı anlayışına inanan Simkar Grup, personelinin gerek iş deneyimlerini arttırmak, gerekse kurumsal bilgi birikimlerini artırmak amacıyla sürekli hizmet içi eğitimler düzenlemektedir.

Üretime ara vermeden devam eden firmamız merkez tesisimizden, Antalya'daki depomuzla beraber Türkiye'deki bütün bölgelere ulaşmıştır. Yurt dışında ise Irak Erbil'de ve Gürcistan'ın Tiflis şehrinde depo kurarak farklı ülkelerde de hizmet ve istihdam ortamı yaratarak bir çok firmaya örnek olmuştur.

Yılların birikimi ve tecrübesiyle yoluna ara vermeden devam eden Simkar Grup yenilikçi, üretken, daha kaliteli ürünleri üretebilmek ve değerli çiftçilerimizin hizmetine sunmak tüm hızı ve uzman kadrosuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Ülke çapında kamu ve özel sektör alanlarında sayısız projelere imza atmış ve tedarikçi, imalatçı olarak taahhüt ya da çözüm ortağı olarak yer almıştır. Üstlenmiş olduğu misyonu devam ettirmek, taşıdığı bayrağı daha yukarılara taşımak, daha fazla üretim, daha fazla kişiye iş olanağı, ihracat ve imalatta daha ileriye giderek ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaç ve ilke edinmiştir

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Güncel Döviz Kurları

USD
32.43
EUR
35.52
GBP
41.70
JPY
0.19
1GALTIN
2,239.99
Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.